RSS
Tümü

Ölüm Kalım Oyunu

  • Pin It
Yorum: 2
Ölüm Kalım Oyunu

Orjinal adı: 6 Plots Türü: Gerilim Yapım Yılı:2012Yönetmen: Leigh SheehanOyuncular: Alice Darling, Ryan Corr, Penelope Mitchell, Joey Coley-Sowry, Emily WheatonKonu: Yedi arkadaşın gerilim dolu macerasını konu alan film “Ölüm Kalım Oyunu” TV’de ilk kez bu gece Kanal D’de ekrana geliyor. Sonunda yaz gelmiştir ve birbiri ile çok iyi geçinen ve kafadar olan yedi arkadaş bir parti yapmaya karar verirler. Ailelerinden izinsiz lüks bir malikane kiralarlar ve bol müzikli, bol alkollü bu partinin hazırlıklarına başlarlar. İstedikleri partiyi yapmışlardır. Fakat parti sabahı birinin cep telefonuna gelen tüyler ürpertici mesajdan sonra tüm hayatları değişir. Bu yedi arkadaşın altısı, kimliği belirsiz biri tarafından tabutlara kapatılır ve bu altı gencin hayatını dışarda kalan arkadaşlarına bağlıdır. Tam bir hayatta kalma savaşını konu alan bu filmi sakın kaçırmayın!
Ölüm Kalım Oyunu

  • Pin It
Yorum: 2
Ölüm Kalım Oyunu

Orjinal adı: 6 Plots Türü: Gerilim Yapım Yılı:2012Yönetmen: Leigh SheehanOyuncular: Alice Darling, Ryan Corr, Penelope Mitchell, Joey Coley-Sowry, Emily WheatonKonu: Yedi arkadaşın gerilim dolu macerasını konu alan film “Ölüm Kalım Oyunu” TV’de ilk kez bu gece Kanal D’de ekrana geliyor. Sonunda yaz gelmiştir ve birbiri ile çok iyi geçinen ve kafadar olan yedi arkadaş bir parti yapmaya karar verirler. Ailelerinden izinsiz lüks bir malikane kiralarlar ve bol müzikli, bol alkollü bu partinin hazırlıklarına başlarlar. İstedikleri partiyi yapmışlardır. Fakat parti sabahı birinin cep telefonuna gelen tüyler ürpertici mesajdan sonra tüm hayatları değişir. Bu yedi arkadaşın altısı, kimliği belirsiz biri tarafından tabutlara kapatılır ve bu altı gencin hayatını dışarda kalan arkadaşlarına bağlıdır. Tam bir hayatta kalma savaşını konu alan bu filmi sakın kaçırmayın!Yorum Yazın
Günün Tüm Programları
    Program Rehberi

    program arayın

    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.