RSS
Tümü
09.10.2017 - 10:28 | Son Güncelleme: 09.10.2017-10:30

Fox'un merakla beklenen dizisi Kadın'ın yeni fragmanı yayınlandı

4 Ekim Salı saat 20:00’de FOX ’ta izleyicisi ile buluşacak olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği ‘Kadın ’’ dizisinin merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı.

Fox'un merakla beklenen dizisi Kadın'ın yeni fragmanı yayınlandı

’Kadın’’ ismiyle FOX ekranlarına gelecek olan dizide Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar,  Ayça Erturan, Ece Özdikici , Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman ,Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve  Ali Semi Sefil eşlik ediyor.

Genel Hikaye:

Kadın, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

KADIN 1. BÖLÜM 1. FRAGMAN: 

 

 YAPIM: MED YAPIM VE MF YAPIM
YAPIMCILAR: FATİH AKSOY&FARUK BAYHAN
KANAL: FOX TV
YÖNETMEN: MERVE GİRGİN AYTEKİN
SENARYO: HANDE ALTAYLI
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ
 

Yorum Yazın
Gönder
Program Rehberi

program arayın