RSS
Tümü
22.01.2013 - 10:05 | Son Güncelleme: 22.01.2013-15:08

Bu akşam hangi diziler var?

Bu akşam hangi diziler var sorusunun yanıtı burada... İşte bu akşamın (22 Ocak Salı) dizileri ve fragmanları...

Bu akşam hangi diziler var?

BU AKŞAM HANGİ DİZİLER VAR?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Dizi - 22.01.2013 - 20:00
 
Bahar’ın sayesinde kurtulan Deniz yardım getirmek üzere kaçar. Fakat adamlar onun kaçtığını anlarlar. Fazla uzaklaşmasına izin vermeden peşine düşerler. Süleyman ve Soner de onları kurtarmak üzere çoktan yola koyulmuşlardır. Tuğrul’un ispiyonlaması ile sağcılar, Osman’ın Arif’in evinde kaldığını öğrenmiştir. Eve gizlice baskın düzenlerler.
 
 
20 Dakika
Dizi - 22.01.2013 - 20:00
 
 
Kedi'nin Ali'ye yardımı asıl şimdi başlar. İlk adım, sahte kimlik çıkarmaktır. Ama bu yasa dışı sularda başka birinin kimliğine bürünmek, Ali'nin sandığı kadar kolay değildir. Bu ilk adım için Ali'ye sadece Kuzgun yardım edecektir. Aslı'nın ölümünden büyük suçluluk duyan Melek, Muavin'in yasaklarıyla şimdi de Ozan'ı kaybeder. Ama Ozan işin peşini bırakmaya niyetli değildir. Aslı Tanbaş'ın ölümünün üzerindeki sır perdesini aralamakta kararlıdır. Kerim'le ilgili çok önemli bilgilere ulaşır.
 
 
İşler Güçler
Dizi - 22.01.2013 - 23:00
 
 
İşler Güçler'de Kayp'ın beklenmedik sona erişi yüzünden, bütün ekip bir anda boşta kalmıştır. Şenol kendini etik değerlerle savunsa da, bütün ekibin öfkesini üstüne çekmiştir. Feride'den kariyer için neler yapılabileceğini öğrenen kadro, kariyerinin derdine düşer. Bir kaç gün süren bunalımlardan sonra, toparlanma vakti gelmiştir. Şenol'un ise ekiple barışmak için deneyeceği şeyler vardır.
 
 
Benim İçin Üzülme
Dizi - 22.01.2013 - 20:00
 
 
Niyazi, Buke’yi götüren otobüsün peşinden gider. Peki, genç kızı ikna edebilecek midir? Buke’nin Kars’a döndüğünü gören Harun’un yüreğinde yeni umutlar filizlenmiştir. Irmak, Sinan’ı kaybetme korkusu yaşarken, Sinan ve Bahar’ın yolları kesişmeye devam eder. Şahin’in geçmişindeki sırlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Ve bu sırlar Bahar’la Şahin’in arasını sürpriz bir şekilde açacaktır.
 
 
Seksenler
Dizi - 22.01.2013 - 19:50
 
 
İlişkilerini gizlemekte gün geçtikçe daha da zorlanan Ergun ve Nazlı bu sefer sert duvara toslar. Nazlı'nın evde ördüğü atkıyı, Ergun'un boynunda gören Ahmet, bu durumu sorgulayacak ve Ergun'un üstüne gidecektir.Emekli ikramiyesiyle dükkân açmak isteyen Fehmi, ne dükkânı açacağı konusunda kararsızken, Şahin karate salonu açılması için ısrar etmektedir. Öte yandan Rukiye, Ahmet'i evlendirmek için yeni bir kız bulmuştur. Ahmet'in eş adayıyla tanışan Gülden'in, Ahmet hakkında anlattıkları dudak uçuklatacak cinstendir.
 
Yorum Yazın
Gönder
Program Rehberi

program arayın