RSS
Tümü
07.09.2017 - 14:46 | Son Güncelleme: 07.09.2017-15:01

Behzat Ç. geri mi dönüyor?

Behzat Ç. dizisi yeniden ekranlara dönüyor mu? Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar koparan ve kendine has bir izleyici kitlesi edinen Behzat Ç. dizisinin dünya pazarına açılan bir internet dizisi olarak yakında seyircisiyle buluşacağı iddia edildi.

Behzat Ç. geri mi dönüyor?

Behzat Ç. dizisinin hayranlarını heyecanlandıran bir iddia ortaya atıldı. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde yer aldığı 'Behzat Ç.'nin internet dizisi olarak yoluna devam edeceği konuşuluyor. 

Behzat Ç. izleyicilerini sevindiren bu haberin sahibi Posta Gazetesi'nden Mesut Yar. Yazarın 'Behzat Ç.' dizisine ilişkin yazısı ise  şöyle:

"Aslında en büyük baskı senarist Emrah Serbes'in üstünde. 
Sosyal medyada yayınladığı 'Behzat Ç.'nin yeni senaryo çalışmalarına dair fotoğraflar ciddi bir kalabalığı heyecanlandırdı.
Bir dönemin fenomen dizisi tekrar ekrana taşınacak mıydı? 
Bunun yanıtı yaz başında 'büyük olasılıkla şifreli bir kanal' olarak dillendiriliyordu. Ancak sonra ses çıkmadı.
Emrah Serbes'in fotoğrafları üzerine yaptığım küçük bir araştırma beni dünya çapında bir adrese çıkardı. 'Behzat Ç.'nin elbette Türkiye odaklı ama dünya pazarına açılan bir internet dizisi olarak deyim yerindeyse hayatımıza girmesine ramak kaldı.
Özet geçersek, Behzat Amirim dönüyor sevgili okur!"

Behzat Ç. dizisi hakkında:

Behzat Ç. cinayet büroda görevli bir polistir. Polis Akademisi'nden 1985 yılında mezun olmuş, dönem arkadaşlarının çoğu polis teşkilatında daha üst görevlerde bulunduğu hâlde o yükselememiştir. Kendisine has sorgu yöntemleri, zanlılara karşı şiddet içeren davranışları olmakla birlikte samimi, dürüst, dost canlısı, ekibini her türlü olumsuz durumdan koruma amacı güden bir tavıra sahiptir. Eşi Ceyda ile şiddetli geçimsizliği sebebiyle 2000'li yılların başlarında boşanmıştır. Ceyda, doktoru Yunus ile evlenmiştir. Gençlerbirliği taraftarıdır. İmamesinde "A" harfi bulunan ve hiç elinden düşürmediği bir tesbihi vardır. Ekibinde yer alan diğer polisler Harun (Tosun Paşa), Hayalet (Sabri), Akbaba (İsmet), Eda, Emre ve Cevdet ile beraber Ankara'da yaşanan cinayet olaylarını çözmeye çalışmaktadır. Behzat, ekipteki herkesi sever ama sevgisini göstermez.

Yorum Yazın
Gönder
Program Rehberi

program arayın